خرید اکانت پرمیوم تلگرام (تیک آبی) با قیمت استثنایی و فعالسازی سریع
تماس با پشتیبانی تلگرام
نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی یا اینماد علامت و نشانه‌ای است که، توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به سایت‌هایی که دارای شرایط و قوانین این مرکز برای تایید صلاحیت و هویت فروشگاه‌های اینترنتی هستند اعطا می گردد.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بخشی از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است. این مرکز مسئولیت ایجاد امنیت و ارائه نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

درگاه پرداخت امن

بارونق کسب و کارهای اینترنتی، وجود وب‌سایت‌های جعلی که اقدام به کلاه‌برداری از کاربران خود می‌نمایند پیش از گذشته به نگرانی کاربران دامن زده است. اخبار مربوط به فیشینگ یا همان سرقت پول از حساب کاربران به وسیله‌ی اخذ اطلاعات حساب شخصی افراد را این روزها همه‌ی ما شنیده‌ایم. با این وصف شناختن درگاه‌ های معتبر و سرویس‌های امن پرداخت اینترنتی، در هنگام انجام عملیات پرداخت اینترنتی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار خواهد بود. وب سایت کاربرپنل از زرین پال، امن ترین درگاه پرداخت اینترنتی کشور استفاده می کند و نماد اعتماد این درگاه معتبر را اخذ نموده است. از طریق دکمه زیر می توانید مجوزهای ما را بررسی نمایید.

گواهینامه SSL

گواهینامه SSL مخفف عبارت انگلیسی «Secure Sockets Layer» است و از هک شدن هر داده حساس مانند: اطلاعات شخصی، مالی، پسوردها و شماره کارت اعتباری افراد جلوگیری می‌کند.

گواهینامه امنیتی SSL تکنولوژی امنیتی استاندارد برای ایجاد یک لینک رمزگذاری شده بین وب سرور و یک مرورگر است. این پیوند تضمین می کند که تمام اطلاعات منتقل شده بین سرور و مرورگرها خصوصی و یکپارچه باقی می مانند. SSL استاندارد صنعت است و توسط میلیون ها وب سایت برای حفاظت از معاملات آنلاین استفاده می شود.

کلیه حقوق سایت برای کاربرپنل محفوظ می باشد.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد